41. sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa odbyła się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie (ICE Kraków)Ceremonia otwarcia odbyła się 2 lipca 2017 r. w Zamku Królewskim na Wawelu

Do ICE można dojechać środkami transportu publicznego:

Przystanek autobusowy w pobliżu ICE to Centrum Kongresowe ICE.

Spacer do ICE stwarza niepowtarzalną okazję do podziwiania architektury Krakowa oraz zajmuje jedynie 25 min. z Rynku Głównego i 15 min. z Wawelu.

Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatną kartę miejską umożliwiającą korzystanie z transportu publicznego w Krakowie. Rozkład jazdy transportu publicznego można sprawdzić na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego lub w aplikacji Jak dojadę.

Uczestnicy mogą zamówić taksówkę na swój koszt, zarówno w recepcji hotelu, jak i w punkcie rejestracji w ICE Kraków.

Ze względów bezpieczeństwa, parkowanie na terenie ICE będzie niemożliwe. Uczestnicy będą mogli korzystać z wyznaczonych, publicznych miejsc parkingowych w miarę ich dostępności. Należy jednak pamiętać, że parkowanie w Krakowie podlega opłatom.

Centrum Kongresowe ICE jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W czasie trwania Sesji, na terenie ICE Kraków będzie dostępna pierwsza pomoc medyczna oraz karetka pogotowia ratunkowego.

Rejestracja

Rejestracja jest obowiązkowa. Jedynie uczestnicy posiadający identyfikatory będą mogli wejść na teren ICE. Stanowisko rejestracyjne w ICE Kraków będzie otwarte: 29 czerwca od godz. 15:00 do 18:00, od 30 czerwca do 1 lipca od godz. 9:00 do 18:00, a podczas Sesji, tj. od 2 do 12 lipca w godzinach 8:00 - 19:00.

W celu zapewnienia sprawnego procesu rejestracji, zachęcamy wszystkich uczestników do zgłoszenia się do recepcji przed otwarciem Sesji w dniu 2 lipca. Z uwagi na procedury bezpieczeństwa oraz spodziewaną liczbę uczestników, proces rejestracji może trwać nieco dłużej. Z góry dziękujemy za cierpliwość.

Internet

Internet będzie dostępny bezpłatnie na terenie ICE Kraków przez cały czas trwania Sesji. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, a także stacje dokujące do urządzeń przenośnych. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasz zespół będzie do Państwa dyspozycji.

Mając na uwadze ochronę  środowiska, każda delegacja otrzyma tylko jeden zestaw dokumentów 41. sesji w wersji drukowanej. Wszyscy inni delegaci proszeni są o przyniesienie własnych kopii. Dodatkowo, podczas rejestracji każdy uczestnik otrzyma wszystkie niezbędne dokumenty zapisane w wersji elektronicznej na pamięci usb. Materiały będą również dostępne online sześć tygodni przed rozpoczęciem Sesji. Dbajmy o środowisko, jesteśmy za nie wspólnie odpowiedzialni!

Posiłki i przekąski

Podczas 41. sesji na terenie ICE Kraków, uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z napojów (kawy, herbaty, wody) oraz drobnych przekąsek. W porze lunchu uczestnicy będą mieli możliwość zakupu posiłków serwowanych przez restaurację na terenie ICE Kraków. Zachęcamy również do korzystania z bogatej oferty gastronomicznej Krakowa.

Pokój modlitwy

W trakcie Sesji uczestnicy będą mogli korzystać z pomieszczenia przeznaczonego na cele kultu religijnego.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję