W sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa mogą wziąć udział tylko osoby wcześniej zarejestrowane, po zweryfikowaniu przez Sekretariat Komitetu i uzyskaniu formalnego potwierdzenia. Spotkanie jest zamknięte dla pozostałych uczestników.

Zarówno delegaci, jak i osoby, które chciałyby uczestniczyć w 41. sesji w charakterze obserwatorów, proszeni są o jak najszybsze zarejestrowanie się, najlepiej przed 9 czerwca 2017 r.

Aby się zarejestrować, należy skorzystać z kodu rejestracji podanego w zaproszeniu skierowanym do Stałego Przedstawicielstwa przy UNESCO, krajowego Komitetu ds. UNESCO lub Twojej organizacji.

Jeśli nie otrzymałeś kodu rejestracyjnego, skontaktuj się z Stałym Przedstawicielstwem przy UNESCO lub Komitetem ds. UNESCO w Twoim kraju. Kontakty są dostępne online pod adresem: www.unesco.org/new/en/unesco/worldwide
Przedstawiciele mediów proszeni są o kontakt z biurem prasowym: [email protected] 

Po rejestracji on-line oraz po otrzymaniu akredytacji, otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację.

W przypadku pytań lub wystąpienia jakichkolwiek problemów z rejestracją on-line, prosimy o kontakt poprzez: [email protected] lub [email protected]

Zarejestruj się

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję